Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 00:31:30

"Українська Громадська Рада" піклується про дітей, які мають особливі потреби

26.04.2016   14:41

Україна має глибоке національне коріння, багаті традиції, для яких характерні милосердя та допомога, тим, хто не може самостійно зарадити своїм проблемам.

Офіційно появу соціальної роботи, як професії, зареєстровано лише на початку 90-х років, минулого століття, а в повний голос про проблеми догляду за дітьми з обмеженими фізичними можливостями у нашій країні заговорили зовсім недавно.

Ця тема не виносилась на публічне обговорення не тільки на державному рівні, але й замовчувалась батьками, які виховували таких дітей. Та насправді проблема догляду за дитиною з обмеженими можливостями неймовірно тяжка морально, а у наш час ще й досить обтяжлива матеріальна проблема.

За законами життя не буває зла без добра, тож знаходяться люди, які від щирого серця, безкорисно та від усієї душі можуть, а головне хочуть, допомагати сім’ям, у яких є діти з обмеженими можливостями. Відчуваючи щиру підтримку для своїх дітей, життєві проблеми батьків стають не такими безвихідними.

Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за підтримки Громадської організації «Українська Громадська Рада» надав гуманітарну допомогу чотирьом сім’ям нашого міста, у яких існує проблема дитячої інвалідності.

Двом сім’ям надано річний запас дитячих підгузок, вологих серветок, одноразових поглинаючих серветок; іншій сім’ї - продуктовий набір на значну суму коштів; а четверта сім’я отримала професійний синтезатор «Yamaha» для своєї дитини.

Колектив Прилуцького міського Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді вдячний громадській організації «Українська Громадська Рада» та особисто Юлії Капран, голові правління громадської організації, за надану допомогу у такій нелегкій, але милосердній та шляхетній справі. Дуже сподіваємося, що джерело доброти і шляхетності вернеться морем добра не тільки для тих, хто отримав допомогу, але й для тих, хто її надає.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини