Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 21:11:39

Судом арештовано підозрювану особу за замах на контрабанду особливо небезпечних речовин в особливо великих розмірах

23.04.2016   07:51Агенцiя

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно жителя Херсона у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України (замах на контрабанду психотропних речовин в особливо великих розмірах).

Як встановлено, у квітні 2015 року підозрюваний намагався перевезти  через державний кордон, із приховуванням від митного контролю, понад 500 г особливо небезпечних психотропних речовин.

Під час здійснення досудового розслідування підозрюваний переховувався та виїхав за межі держави.

І лише завдяки своєчасно вжитим процесуальним керівником заходам контрабандиста оголошено в розшук та в квітні поточного року, при поверненні  на територію України,  його затримано.

Деснянським районним судом м. Чернігова 20.04.2016 зловмиснику обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Наразі слідчі дії тривають.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини