Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 січня, 05:26:23

Поліція затримала жінку за підозрою у розбійному нападі

12.04.2016   07:32

До чергової частини Прилуцького відділу поліції звернулася із заявою 42-річна прилучанка, яка повідомила, що знайома завдала їй тілесні ушкодження й відкрито заволоділа мобільним телефоном, прикрасами та грошима.

Не гаючи часу, поліцейські вирушили за адресою нападниці.

В ході досудового розслідування та проведення перевірки поліцейські встановили, що під час спільного розпивання алкогольних напоїв вдома у 32-річної прилучанки між нею та заявницею сталася суперечка.

Раніше судима зловмисниця почала бити потерпілу, а потім відкрито заволоділа її мобільним телефоном, срібними сережками з позолотою та 500 гривнями. Після конфлікту заявниця покинула квартиру знайомої.

Зловмисниця наступного дня здала свою здобич до місцевого ломбарду, а отримані гроші витратила на власні потреби. Кримінальна поліція затримала нападницю та доставила її до Прилуцького відділу поліції,  де та зізналася у скоєному та надала правдиві свідчення.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій).

Санкцією статті передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. В найкоротший термін матеріали будуть направлені до Прилуцького міськрайонного суду, де і вирішиться подальша доля розбійниці.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини