Поліція затримала акумуляторного злодія
Зловмисник спеціалізувався на крадіжках акумуляторних батарей, автомагнітол і навіть мопедів.
За три місяці своєї злочинної діяльності злодій встиг викрасти 8 акумуляторних батерей та 4 автомагнітоли з автомобілів, які господарі залишали біля своїх будинків. На початку березня зловмисник заволодів мопедом «Honda Lead», який власник залишив без нагляду біля власного будинку.
Зловмисник не погребував і слюсарними металевими лещатами, які знаходилися на подвір'ї будинку 40-річної прилучанки. Відомості про дані події були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтями 185 (крадіжка) та частиною 1 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.
Для затримання зловмисника були орієнтовані наряди поліції та групи затримання поліції охорони. На місця пригод виїжджали слідчо-оперативні групи, але крадій був вкрай обережний і кожного разу вчиняв нові злочини у різних частинах міста. З огляду на почерк крадіжок поліцейські припустили, що всі крадіжки - справа рук тієї самої особи.
Поліцейські ретельно обстежили місця вчинення злочинів та опитали всіх можливих свідків. Оперативники відпрацювали антигромадський елемент та осіб, які вже мали проблеми із законом за вчинення злочинів майнового характеру. В результаті вжитих заходів оперативник вийшли на слід крадія.
Вже 6 квітня кримінальна поліція затримала зловмисника, ним виявився раніше засуджений 41-річний житель Прилуцького району. Чоловік зізнався, що викрадені речі він продавав, а отримані кошти витрачав на власні потреби.
За вчинені злочини йому загрожує кримінальна відповідальність. Міру покарання правопорушнику визначить суд, а вона може досягати аж до шести років позбавлення волі. Поліція перевіряє крадія на причетність до вчинення аналогічних злочинів майнового характеру. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.