Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 січня, 05:39:46

Розбійник від міліції не сховався

06.04.2012   07:55

Працівники Щорського районного відділу внутрішніх справ затримали розбійника, який вдерся у помешкання літньої жінки. О першій ночі до чергової частини Щорського районного відділу внутрішніх справ надійшов тривожний дзвінок.

79-річна пенсіонерка повідомила, що півгодини тому до неї у двері загрюкав невідомий чоловік, кола вона відчинила незнайомцеві двері, то побачила перед собою постать із ножем у руці, а на голові в нього була шапочка з прорізами для очей.

Нічний гість з порогу почав вимагати у старенької гроші на самогонку. Молодик був п'яний, від нього йшов явний запах спиртного, схоже чолов'яга бажав продовжити пиятику, а грошей на це не мав. От і вирішив піти до самотньої літньої жіночки і у неї розжитися фінансами.

Бабуся тремтячим голосом сказала заброді, що в домі є тільки 30 гривень, це неабияк розлютило кривдника і він почав щосили бити стареньку, а потім і душити. На щастя, небайдужі сусіди відчули неладне і увімкнули в себе на подвір'ї все світло, підняли галас, через що негідник з місця злочину утік, лишивши на подвір'ї і ніж, і шапочку з прорізами.

На місце події виїхала група швидкого реагування Щорського райвідділу міліції. Опитавши потерпілу, працівники вже мали словесний портрет нападника і приблизно знали хто він, тому негайно розпочали пошуки. Бабуся була госпіталізована до районної лікарні із закритою черепно-мозковою травмою, множинними забоями та синцями.

В цей час міліціонери перевіряли місця, де міг би заховатися зловмисник, адже далеко він подітися не міг. Поблизу від місця злочину знаходилися споруди тваринницької ферми та бригади. Саме під час перевірки споруд бригади міліціонери і вийшли на схованку розбійника та затримали його.

Молодик, який виявився 27-річним місцевим жителем, затриманий і поміщений до ІТТ, проти нього порушена кримінальна справа за статтею 187 ч.3 Кримінального кодексу України (розбій), який карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна. Триває розслідування.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини