Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 березня до 8:00 18 березня 2016 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
На автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ, поворот на с. Бахмач, об 11 год. 20 хв. 17 березня сталося зіткнення автомобілів "Volkswagen Caddy" та "Daewoo Lanos". Внаслідок пригоди пасажир автомобіля "Daewoo Lanos" отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Бахмацької центральної районної лікарні.
Пожежі – 2, з них 1 пожежа в житловому секторі та 1 пожежа на об’єкті.
Гідрологічна ситуація:
На р. Дніпро, р. Десна та р. Сейм продовжуються підйоми рівнів води.
На р. Снов біля м. Щорса вода на низьких дільницях заплави.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Щорс – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 17 березня до 20 години 18 березня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ з мокрим снігом. Вітер північний 7-12 м/с, вдень пориви до 15-20 м/с. Температура по області вночі 1-6° тепла, вдень 3-8° тепла.
По Чернігову температура вночі 2-4° тепла, вдень 4-6° тепла.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.