Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 19:25:25

Форум місцевого розвитку в Прилуках

12.03.2016   12:39

11 березня у рамках впровадження у м. Прилуки проекту Європейского Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» відбувся другий Форум місцевого розвитку.

Метою заходу, на який були запрошені члени Координаційної ради, представники ОСББ та ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків, є вироблення прозорих й ефективних механізмів планування на місцевому рівні, залучення громадян, представників установ, організацій та бізнес-структур до діалогу з органами місцевої влади.

З пріоритетними напрямами підтримки розвитку ОСББ та про міську програму “Сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Прилуки на 2015-2017 роки”, що буде фінансуватися і цього року, ознайомив присутніх міський координатор проекту, заступник міського голови Дмитро Іванов.

У своєму виступі він зазначив, що створення та підтримка ОСББ сприяє поліпшенню утримання житлового фонду міста і якщо зусилля зацікавлених мешканців будуть спиратись на організаційну допомогу влади, така співпраця матиме вагомі результати.

Своє бачення розвитку об’єднань, участі в проекті й організаційні питання при створенні ОСББ озвучили керівництву міста та координаторам проекту голова ОСББ «Квартал-Прилуки» Анатолій Голобородько, голова ініціативної групи будинку №99 по вул. 1 Травня Ірина Нікітіна та голова ініціативної групи будинку 62 по вулиці Фабричній Дмитро Кімірін.

Після розгляду всіх питань, включаючи також питання роз’яснювальної роботи, технічних і фінансових ресурсів для реалізації ініціатив ОСББ, учасниками Форуму місцевого розвитку схвалено резолюцію щодо всебічної підтримки відібраних ОСББ.

Останні новини Чернігівщини

Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова розділять на дві черги: коли планують розпочати? 16:07

Дорогу на вулиці Курсанта Єськова почнуть ремонтувати цьогоріч, а завершать наступного.

«Прозорість і підзвітність»: робоча група спільно з громадськістю аналізує закупівлі та розглядає корупційні випадки 15:36

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність».

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень знайомому 19:05

Оперативники Ніжинського райуправління поліції за сприяння працівників карного розшуку обласної поліції впродовж доби розшукали та затримали чоловіка, який під час сварки завдав ножового поранення своєму приятелю.

У м. Бахмач поліцейські затримали чоловіка, який погрожував підірвати будинок 13:42

Співробітники відділення № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції разом з поліцейськими вибухотехнічної служби завадили агресивним намірам громадянина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини