Відбувся тренінг "Технічні аспекти підготовки мікропроектних пропозицій"
Для керівників ОСББ та ініціативних груп, що були відібрані для участі у міжнародному проекті, організовано тренінг «Технічні аспекти підготовки мікропроектних пропозицій в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3».
Присутні мали можливість ознайомитися з основними складовими документації та процедурними кроками у підготовці пропозицій щодо поточного та капітального ремонту будинків. Інженер проекту Лариса Батченко детально висвітлила питання підготовки проектно-кошторисної документації й тендерних процедур, фінансові аспекти.
Повідомляємо, що в результаті проведеного конкурсного відбору партнерами Проекту стали наступні громади співвласників багатоквартирних будинків:
1. ОСББ «Квартал-Прилуки» буд. 40 по вул. Вокзальна;
2. будинок № 99 по вул. 1 Травня;
3. будинок № 135 А по вул. Садова;
4. будинок № 62 по вул. Фабрична.
Ще три громади ввійшли до резервного складу:
1. будинок №49 по вул. Ярмаркова;
2. ОСББ «Соборна 43» буд.43 по вул. Соборна;
3. ОСББ «Дельта» буд. 45 по вул. Гімназична.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.