Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:25:50

Практично відпрацьовано дії спеціалізованих аварійно-рятувальних служб цивільного захисту

22.02.2016   10:17

Під час роботи комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка перевіряє стан забезпечення цивільного захисту на території Чернігівської області, нещодавно у місті Прилуки на території підприємства "Білкозин" проведені тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної надзвичайної ситуації, яка трапилась в результаті витоку хімічно-небезпечної речовини - аміаку.

В ході проведення заходу було практично відпрацьовано дії спеціалізованих аварійно-рятувальних служб цивільного захисту міста.

За легендою, на території підприємства стався виток аміаку, в результаті чого постраждало двоє людей. За викликом на місце події прибули спеціалізовані та аварійно-відновлювальні формування міста, які оперативно провели розгортання сил та організували надання допомоги умовно постраждалим.

Рятувальники 12-ї пожежно-рятувальної частини у спеціальних костюмах та апаратах захисту органів дихання провели розвідку небезпечної зони та організували евакуацію постраждалих до карет швидкої допомоги, які чекали за межами небезпечної зони. Працівники Національної поліції перегородили проїзд транспортних засобів та не допускали сторонніх осіб до місця пригоди.

На місці пригоди було проведене виїзне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході роботи створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, уточнено завдання спеціалізованим службам цивільного захисту.
Аварійними формуваннями підприємства "Білкозин", проведено евакуацію персоналу, а також припинено виток аміаку. Пожежно-рятувальні підрозділи встановили водяну завісу з метою осадження хмари небезпечної хімічної речовини.

Діям аварійних формувань об'єкту та спеціалізованих служб міста було надано позитивну оцінку з боку співробітників ДСНС України, які зазначили, що органи управління та сили цивільного захисту Прилуцького району в цілому готові до виконання завдань за призначенням.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ