Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 листопада до 8:00 30 листопада 2015 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 7 осіб постраждали.
Хід ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної із ліквідацією пожежі на торфовищі:
Продовжуються заходи з ліквідації пожежі на торфовищі в урочищі Трубіж біля с. Данівка Козелецького району.
Станом на 8 год. 30 листопада загальна площа пожежі склала 14,5 га. Загрози населеним пунктам немає.
Стан доріг:
Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало 76 одиниць спецтехніки та 91 чол. обслуговуючого персоналу ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.
Дорожньо-транспортні пригоди – 4:
- на 39 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ о 1 год. 29 листопада водій автомобіля "Mercedes-Benz" не дотримався безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок пригоди два пасажира автомобіля отримали травми різного ступеня важкості;
- в м. Ніжині на шляхопроводі через залізничні колії о 4 год. 10 хв. 29 листопада водій автомобіля "Geely МR- 7151A", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "Chevrolet Aveo". Внаслідок пригоди водій автомобіля "Chevrolet Aveo" отримав тілесні ушкодження;
- на 109 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ о 7 год. 10 хв. 29 листопада водій автомобіля "DAF" не вибрав безпечної швидкості руху, не дорожню обстановку, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок пригоди водій автомобіля отримав легкі тілесні ушкодження;
- на 128 км. автодороги Київ-Глухів-Бачівськ о 5 год. 20 хв. 29 листопада водій автомобіля "Iveco Stralis" з напівпричіпом не впорався з керуванням, не врахував дорожню обстановку та здійснив зіткнення з автомобілями "Volkswagen Transporter" і "Volkswagen T4", які рухалися у попутному напрямку. Внаслідок пригоди водій та два пасажири автомобіля "Volkswagen T4" отримали травми різного ступеню важкості і були госпіталізовані до Бахмацької центральної районної лікарні.
Пожежі в житловому секторі – 4.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів –12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер –13 мкр/год., Покошичі –11 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Щорс – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 29 листопада до 20 години 30 листопада очікується хмарна погода з проясненням, часом опади, місцями налипання мокрого снігу, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень від 1º морозу до 4º тепла.
По Чернігову температура вночі 0-2º морозу,вдень 0-2º тепла.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.