Леонід Сахневич: Молодь Чернігівщини повинна мати якісне дозвілля
На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації, інспектуючи хід робіт з реконструкції Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів з розміщенням в суміжній будівлі молодіжного центру.
Об’єкт, що фінанансуєтьсяза рахуноккоштів державного фонду регіональногорозвитку, також оглянули фахівці Департаменту житлово-комунальногогосподарства, регіональногорозвитку та інфраструктуриі Управліннякапітальногобудівництва ОДА.
Загалом в проект вкладено 6,8 мільйонів гривень. На ці кошти у школі вже майже повністю замінено вікна, удосконалено систему опалення.
Втім, найбільших зусиль потребує майбутній молодіжний центр, що планують відкрити у старій частині шкільної будівлі. Наразі там ідуть роботи з підготовки до фронтального оновлення приміщення.
— Так склалося, що доволі велике селище не має власного Будинку культури. Тож молоді нема навіть де зібратися та поспілкуватися. Настав час це виправити,— зазначив Леонід Сахневич. — У молодіжному центрі мають бути тренувальна зала, спортивно-оздоровчі приміщення та навчально-методичний клас.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.