Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 15:47:39

У місті Прилуки новий міський голова

13.11.2015   11:12

11 листопада у міському Будинку культури відбулася перша частина першого засідання першої сесії Прилуцької міської ради сьомого скликання.

Сесію міської ради відкрив голова Прилуцької міської виборчої комісії Коробов Юрій Олександрович.

На сесію були запрошені:

- народний депутат України від партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», голова Чернігівської партійної організації «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Почесний громадянин міста Прилуки - Дубіль Валерій Олександрович;

- помічник-консультант народного депутата України Дмитренка Олега Миколайовича Голець Віталій Віталійович;

- новообрані депутати Чернігівської обласної ради Даценко Дмитро Вікторович, Іванов Дмитро Валерійович, Пащенко Сергій Олександрович, Росовський Денис Михайлович;

- голова Прилуцької районної державної адміністрації Ковтун Валентина Миколаївна;

- голова Прилуцької районної ради Татарченко Лариса Олександрівна;

- міські голови попередніх років Шамрай Анатолій Васильович та Барнаш Дмитро Васильович;

- депутати міської ради 6 скликання;

- члени виконавчого комітету міської ради;

- керівництво міської ради, начальники управлінь, відділів та секторів міської ради;

- голова Прилуцького міськрайонного суду Галіч Анатолій Іванович;

- начальник Прилуцького міського відділу Управління Служби Безпеки України в Чернігівській області Кушнір Григорій Васильович;

- Прилуцький міжрайонний прокурор, старший радник юстиції Карась Валерій Миколайович;

- начальник Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, підполковник поліції Крахмілець Руслан Петрович;

- делегація Прилуцького відділення товариства «Чернігівське земляцтво» на чолі з заступником голови товариства Гордієнком Миколою Павловичем;

- керівники та голови профспілкових комітетів підприємств, установ, організацій, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; медичних закладів та закладів культури, представники спортивного активу міста;

- представники Прилуцької міської організації ветеранів, Ради старійшин та громадської ради;

- представники релігійних громад міста;

- представники громадських організацій, козацьких та інших формувань міста;

- представники Молодіжної ради міста;

- керівники комунальних підприємств;

- голови комітетів самоорганізації населення;

- представники територіальної громади міста.

Голова Прилуцької міської виборчої комісії Юрій Коробов проінформував про встановлення підсумків та результатів голосування з виборів депутатів Прилуцької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі та Прилуцького міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі 25 жовтня 2015 року.

Новообрані депутати склали присягу депутата Прилуцької міської ради. Відповідно до пункту 27.4 Статуту територіальної громади міста Прилуки присягу зачитала старший за віком депутат — Дановська Надія Василівна: «Ми, вступаючи в права депутатів Прилуцької міської ради, зобов’язуємося усіма своїми діями дбати про благо міста Прилуки та добробут його жителів, гідно представляти своїх виборців, відстоювати їх права і свободу.

Присягаємо дотримуватися Конституції України, законів України, Статуту територіальної громади міста Прилуки, виконувати свої обов’язки в інтересах міської територіальної громади міста».

З цього моменту починаються повноваження депутатів міської ради 7-го скликання.

З напутнім словом до новообраних депутатів звернувся депутат шостого скликання Попко Валентин Петрович.

Новообраний міський голова ПОПЕНКО Ольга Михайлівна прийняла присягу міського голови: «Я, Попенко Ольга Михайлівна, волею територіальної громади міста Прилуки обрана міським головою, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність територіальній громаді міста Прилуки. Зобов’язуюся суворо дотримуватися Конституції України і законів України, усіма своїми справами дбати про благо міста Прилуки і добробут його жителів, відстоювати права, свободу і законні інтереси громадян, підносити авторитет міста Прилуки як у державі, так і за її межами».

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ПОПЕНКО Ольга Михайлівна приступила до виконання обов'язків міського голови.

З привітаннями та побажаннями виступили почесні гості, які побажали Ользі Михайлівні результативної роботи задля забезпечення життєдіяльності міста та зміцнення добробуту прилучан.

Депутати сьомого скликання продовжили роботу в сесійній залі міської ради та обрали секретарем міської ради члена партії «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - Шамрая Анатолія Васильовича.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини