Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 22:46:12

За принципової позиції прокуратури державі повернуто майже 600 га лісу вартістю понад 5 млн. грн.

31.10.2015   11:48

Вищий господарський суд України прийняв остаточне рішення в судовому спорі щодо витребування з приватного підприємства із користування майже 600 га лісу в Корюківському районі.

Цим судом 29.10.2015 залишено в силі рішення судів першої та апеляційної інстанції про задоволення позову прокурора і повернення державі земель лісового фонду.

Підставою для звернення до суду стало виявлені порушення незаконного використання суб’єктом господарювання лісового масиву вартістю понад 5 млн грн.

При цьому користування природним ресурсом не мало правового підґрунтя. Будь-які дозвільні документи в підприємства відсутні, а його доводи про перехід права користування від колишнього колективного сільськогосподарського підприємства зібраними у справі доказами спростовано.  

З’ясовано, що КСП ліквідовано, а фактичний користувач лісу його правонаступником не являється, тому природне багатство використовується підприємством незаконно.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.