Міліція затримала підозрюваного, якій застрелив знайомого
Протягом трьох діб співробітники Прилуцького міськвідділу УМВС України в Чернігівській області встановили особу та затримали зловмисника, який убив свого знайомого, а потім, щоб приховати сліди злочину, скинув його труп в річку Удай.
![](/uploads/12111-m.jpg)
Інформація про те, що в річці Удай, виявлено труп невідомого чоловіка з явними тілесними ушкодженнями, надійшла до правоохоронців 22 жовтня.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено особу загиблого. Ним виявися 35-річний житель приміського села. Виявлені та трупі тілесні ушкодження свідчили про те, що потерпілого застрелили з вогнепальної зброї.
Вилучення речових доказів, встановлення свідків та опитування мешканців села, дали змогу оперативникам скерувати основні підозри на адресу 37-річного прилучанина. Ряд встановлених фактів вказував на те, що саме цей чоловік вчинив злочин.
Коли до встановленої особи завітали правоохоронці, підозрюваний був спантеличений такою оперативністю і під тиском неспростовних доказів зізнався у скоєному та дав правдив і свідчення.
Слідством встановлено, що під час спільного вживання спиртних напоїв між зловмисником та його спільником по чарці виникла сварка. В результаті якої, зловмисник умисно, з метою заподіяння смерті супротивнику вистрілив йому в область потилиці з рушниці, після чого перевіз тіло до річки та скинув його з мосту.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
У порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, за підозрою у скоєнні даного кримінального правопорушення підозрюваного було затримано та поміщено до ізолятор тимчасового тримання Прилуцького міськвідділу УМВС.
Злочинцю оголошено про підозру у вчиненні тяжкого злочину. Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.