Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 17:36:39

Заступник прокурора області провів виїзний прийом громадян та відвідав виховну колонію на Прилуччині

01.10.2015   08:55

Заступник прокурора області Іван Кайло 29 вересня, провів виїзний прийом громадян у Прилуцькій міжрайонній прокуратурі та відвідав виховну колонію.

На особистому прийомі мешканці здебільшого зверталися з питань  порушення вимог земельного, трудового законодавства, а також порядку призначення соціальних виплат. Заступник прокурора вислухав усіх громадян та роз’яснив вимоги чинного законодавства.

Цього дня Іван Кайло спільно з міжрайонним прокурором Валерієм Карасем також відвідав Прилуцьку виховну колонію управління державної пенітенціарної служби України у області.

Перебуваючи на режимній території, він оглянув установу, зокрема  ознайомився з умовами тримання, навчання та дозвілля засуджених, відвідав гуртожитки, дільницю карантину діагностики та розподілу, медичну частину, школу та провів особистий прийом.

Здебільшого засуджених цікавили питання умовно-дострокового звільнення та законності притягнення до кримінальної відповідальності.

Засудженим надано вичерпні відповіді з роз’ясненням закону.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини