Заступник прокурора області провів виїзний прийом громадян та відвідав виховну колонію на Прилуччині
Заступник прокурора області Іван Кайло 29 вересня, провів виїзний прийом громадян у Прилуцькій міжрайонній прокуратурі та відвідав виховну колонію.
![](/uploads/71-m.jpg)
На особистому прийомі мешканці здебільшого зверталися з питань порушення вимог земельного, трудового законодавства, а також порядку призначення соціальних виплат. Заступник прокурора вислухав усіх громадян та роз’яснив вимоги чинного законодавства.
Цього дня Іван Кайло спільно з міжрайонним прокурором Валерієм Карасем також відвідав Прилуцьку виховну колонію управління державної пенітенціарної служби України у області.
Перебуваючи на режимній території, він оглянув установу, зокрема ознайомився з умовами тримання, навчання та дозвілля засуджених, відвідав гуртожитки, дільницю карантину діагностики та розподілу, медичну частину, школу та провів особистий прийом.
Здебільшого засуджених цікавили питання умовно-дострокового звільнення та законності притягнення до кримінальної відповідальності.
Засудженим надано вичерпні відповіді з роз’ясненням закону.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.