За сприяння прокуратури державі повернуто землю, приватизовану на підставну особу
Ще одна судова справа за позовом прокурора завершилася поверненням сільгоспугідь у власність держави.
Мова йде про 2 га землі сільгосппризначення, розташованої у найбільш привабливому місці поблизу річки Дніпро на території Дніпровської сільської ради Чернігівського району. Цю земельну ділянку передано у власність приватній особі на підставі наказів начальника Головного управління Держземагентства у області ще в минулому році.
Прокуратурою встановлено, що земельна ділянка надана у власність мешканці іншого регіону, яка до Головного управління Держземагентства у області із заявою про виділення земельної ділянки не зверталася, її підписи в поданих документах підроблені.
Більше того, після оформлення земельної ділянки її було відчужено іншій особі за підробленим договором дарування. Тому за позовами прокуратури через суд визнавалися недійсними спочатку накази Держземагентства і свідоцтво про право власності, а потім — і фіктивний договір дарування. Рішення Чернігівського районного суду в цій справі набрало чинності 26 серпня.
Органами прокуратури Чернігівської області і надалі вживатимуться заходи для припинення порушень та відновлення законності у сфері земельних відносин.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.