За ініціативи Сергія Березенка чернігівці відправились з паломницькою поїздкою до Почаївської Лаври
Цієї суботи з території Свято-Троїцького собору відбув перший автобус з паломниками до Свято-Успенської Почаївської лаври.
Поїздку для чернігівських вірян організував Сергій Березенко. – Духовність сьогодні має бути на першому місці для кожного українця. Я сподіваюсь, що подорож буде для вас легкою, ви відвідаєте святі місця, зможете помолитись за себе, своїх рідних, близьких та за Україну, - звернувся до прочан Сергій Березенко.
Перед від’їздом, молебень за подорожуючих провів Архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій. Владика благословив чернігівців в дорогу та звернувся до них з напутнім словом. – Раніше люди місяцями добиралися до Почаївської святині, аби помолитися, здійснити покаяння та очиститися фізично та духовно. У вас сьогодні є така можливість завдяки добрим людям, які хочуть вам допомогти. Ви їдете не для того, аби гарно відпочити, а для того, аби очистити свою душу і тіло, покаятися, віднайти милосердя, благословення і спасіння - звернувся до паломників владика. Архієпископ закликав людей помолитися в Почаєві за Україну, аби на нашій землі зупинилося кровопролиття та запанував мир.
Паломники були вдячні за те, що у них з’явилася нагода поїхати до Свято-Успенської Почаївської лаври. – Я вперше туди їду, тому дуже хвилююся, - розповіла нам Ірина. – Але щиро дякую людям, які організували цю поїдку, за можливість помолитися за себе та своїх близьких у святому місці.
Разом з чернігівцями, у якості духовного наставника, поїхав священнослужитель Свято-Троїцького собору отець Євгеній. За його словами, Почаїв одне з найблагодатніших місць на землі, яке просто «кличе» до себе вірян. – Я неодноразово бував у Почаївській Лаврі і кожен раз туди «летиш» мов на крилах. Там унікальна тиша, спокій. Людина приходить туди і думає тільки про духовні речі. Сподіваюсь, що у людей залишаться приємні враження про поїздку, - додав священнослужитель.
Нагадаємо, що це лише перша із серії поїздок чернігівців до Свято-Успенської Почаївської Лаври, які організовує Сергій Березенко.
Cана Бойко
PR
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.