Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 00:00:23

За самовільне залишення військової частини військовослужбовець строкової військової служби засуджений до одного року тримання у дисциплінарному батальйоні

03.06.2015   16:36Агенцiя

Наприкінці травня 2015 року набрав законної сили вирок Козелецького районного суду Чернігівської області, яким військовослужбовця строкової військової служби Л., з урахуванням обставин вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 407, ч. 4 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби) КК України, засуджено до 1 року тримання у дисциплінарному батальйоні.

Установлено, що військовослужбовець строкової військової служби однієї з військових частин Деснянського гарнізону, який згідно Указу Президента України № 88/2015 від 17 лютого 2015 року підпадав під звільнення у квітні-травні 2015 року в запас із Збройних Сил України у зв’язку із завершенням встановлених строків строкової військової служби, з метою ухилення від її проходження, впродовж березня-квітня поточного року двічі самовільно залишав військову частину та проводив час на власний розсуд за її межами.

Зокрема, вказаний військовослужбовець був відсутній на військовій службі з 4 по 12 березня 2015 року, після чого повернувшись у військову частину, з метою подальшого ухилення від військової служби, через три дні знову самовільно залишив місце служби і понад місяць проводив час на власний розсуд, після чого усвідомивши протиправність своїх дій, 16 квітня 2015 року добровільно прибув до військової частини.

При винесенні вироку суд врахував позицію військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України, а також визнання вини військовослужбовцем, його щире каяття у вчинених кримінальних правопорушеннях та активне сприяння ним у розкритті злочину.

Довідково: покарання військовослужбовцю призначено за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, зокрема, в даному випадку ч. 4 ст. 407 КК України, санкція якої передбачає покарання від 3 до 7 років.

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини