У Чернігові пенсіонерів безкоштовно возитимуть на дачі до 1 жовтня
У Чернігові пільгові перевезення до дачних масивів триватимуть до 1 жовтня. Відповідне рішення ухвалене виконавчим комітетом міської ради.
Документ прийнято з метою покращання забезпечення пасажирських перевезень населення міста Чернігова на весняно-літній період. У рішенні, зокрема, зазначено: «Здійснювати з 21 квітня до 1 жовтня 2015 року включно щочетверга пільгові перевезення окремих категорій громадян».
Контроль за виконанням цього рішення покладається на першого заступника міського голови.
Нагадаємо, що в попередньому рішенні виконкому йшлося про пільгові перевезення окремих категорій пасажирів лише на період із 21 квітня до 28 травня.
Як повідомили у фінансовому управлінні міської ради, міський голова Олександр Соколов доручив винайти кошти з міського бюджету, аби зберегти в місті традицію пільгових перевезень.
|
№ з/п
|
Номер та назва маршруту
|
Кількість автобусів
|
Перевізник, що обслуговує маршрут
|
|
|
усього
|
у т.ч. великої, середньої місткості для перевезення окремих категорій громадян щочетверга
|
|||
|
1.
|
№ 2 «Гот. «Україна» – Дачі (Рівнопілля)»
|
2
|
1
|
ДП «Пассервіс»
|
|
2.
|
№ 3 «Проспект Миру – Дачі (Киїнка)»
|
7
|
1
|
ДП «Пассервіс»
|
|
3.
|
№ 5 «Гот. «Україна» – Дачі (Новий Білоус)»
|
2
|
1
|
ДП «Пассервіс»
|
|
4.
|
№ 9 «Лікеро-горілчаний завод – Дачі (Жавинка)»
|
4
|
1
|
ДП «Пассервіс»
|
|
5.
|
№ 16 «Вокзал – Дачі (Улянівка)»
|
9
|
1
|
ДП «Пассервіс»
|
|
6.
|
№ 18 «Гот. «Україна» – Дачі (Рудка)»
|
1
|
1
|
ДП «Пассервіс»
|
|
7.
|
№ 22 «Вул. Одинцова – Дачі (Рівнопілля)»
№ 22а «Вул. Одинцова – Дачі (Рівнопілля) (через вул. Кільцеву)»
|
1
1
|
–
1
|
ДП «Пассервіс»
|
|
8.
|
№ 46 «Вул. Одинцова – Дачі (Березанка)»
|
3
|
3
|
ДП «Пассервіс»
|
|
9.
|
№ 47 «Хімволокно – Дачі (Якубівка)»
|
1
|
1
|
ДП «Пассервіс»
|
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.