Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 березня, 17:03:45

Прокуратура довела в суді вину стрільця, який рік тому просто на очах у перехожих убив людину в центрі Чернігова

29.04.2015   18:02

Прокуратурою Чернігівської області доведено в суді вину стрільця, який рік тому просто на очах у перехожих убив людину на вулиці в центрі Чернігова, біля торгового комплексу «Мегацентр».

27 квітня колегією суддів Деснянського районного суду м. Чернігова йому винесено вирок, яким за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.

Також вироком суду задоволений цивільний позов батька загиблого про відшкодування заподіяної моральної шкоди та стягнуто з засудженого процесуальні витрати на користь держави.

Вина підсудного державним обвинуваченням була повністю доведена через покази кількох не пов’язаних між собою свідків, які впізнали стрільця. Ці покази повністю підтверджуються іншими матеріалами кримінального провадження, в тому числі відеозаписами з камер спостереження.

Засуджений ― 40-річний уродженець м. Сухумі, який має громадянство України і мешкав у Києві.

Як вже повідомлялося раніше, 23 квітня минулого року вдень у центрі міста просто на вулиці, на очах у перехожих чоловік, який вийшов з автомобіля, взяв під капотом вогнепальну зброю, підійшов до іншого припаркованого легковика і вистрелив у водія. Коли той, тікаючи, почав рух автомобіля, нападник випустив кілька куль навздогін, влучивши у кришку багажника. Від отриманих ушкоджень і викликаної ними гострої крововтрати водій того ж дня помер у лікарні.

Це резонансне вбивство було розкрито правоохоронними органами «по гарячих слідах». Але підозрюваний переховувався, в тому числі й у різних країнах Європи. Його було затримано при в’їзді в Україну у вересні минулого року.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини