Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 22:35:06

Прокуратурою погоджено підозру голові виборчої комісії, який переплатив за канцтовари і вивіски понад 600 тисяч гривень державних коштів

25.04.2015   08:08

Прилуцькою міжрайонною прокуратурою погоджено оголошення підозри голові однієї з окружних виборчих комісій, що працювали у 2014 році, в тому, що він заподіяв істотну шкоду державним інтересам внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків (ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Мова йде про завдання матеріальної шкоди на суму понад 60 000 грн.

На стільки дорожче, в порівнянні з середньоринковими цінами, були закуплені цим службовцем канцелярські товари та послуги з виготовлення вивісок для виборчих комісій. Усього ж за ці товари і послуги за укладеними ним договорами було сплачено майже 150 тис грн.

У разі підтвердження вини службовця судом йому загрожує, згідно санкції інкримінованої статті, покарання аж до позбавлення волі на строк від 2 до 5 років. Також має бути вирішене питання про відшкодування завданих державі збитків.


Довідково:

Згідно законодавства, а саме ч. 2 ст. 39 Закону України «Про вибори Президента України», закупівля товарів, оплата робіт, послуг для підготовки і проведення виборів під час виборчого процесу здійснюються виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України без застосування тендерних (конкурсних) процедур у порядку, встановленому Центральною виборчою комісією.
Відповідно до цього Порядку, затвердженого постановою ЦВК №27 від 27.02.2014, при закупівлі окружними виборчими комісіями товарів і послуг має дотримуватися принцип максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.