За шахрайство засуджено працівника міліції
Апеляційний суд Чернігівської області призначив покарання працівнику Прилуцького міськвідділу УМВС, який вчинив службове підроблення та шахрайство з метою отримання неправомірної вигоди.
Встановлено, що правоохоронець сфальшував матеріали стосовно мешканця Прилук, який начебто утримував наркопритон, котрий відвідували неповнолітні особи. Міліціонер вимагав від чоловіка 5 тисяч гривень за пом’якшення покарання за нібито вчинене ним правопорушення.
Співробітники СБУ затримала зловмисника під час одержання ним хабара у його автомобілі.
Розглянувши матеріали кримінального провадження, суд визнав зловмисника винним за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. За рішенням суду зловмиснику призначено покарання - 1 рік та 2 місяці обмеження волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.
Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39
Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія