Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 березня, 11:39:20

Державна служба охорони затримала магазинного злодія

13.03.2015   08:17

У Прилуках група затримання державної служби охорони затримала чоловіка, який вночі заліз у зачинений продуктовий магазин, не підозрюючи, що об’єкт знаходиться під охороною.

Учора близько 23 години на пульт централізованого спостереження Управління Державної служби охорони надійшло повідомлення про спрацювання «тривожної» сигналізації. За дві хвилини міліціонери прибули на місце події. Сигнал надійшов з місцевого продуктового магазину.

Під час обстеження території правоохоронці виявили причину спрацювання – розбите вікно.

Побачивши міліціонерів, невідомий чоловік вискочив з вікна магазину та намагався утекти.

Завдяки злагодженим діям працівників ДСО правопорушника було затримано. Під час особистого огляду у крадія були вилучені харчові продукти.

На місце події викликано слідчу оперативну групу Прилуцького міського відділу міліції. За даним фактом проводиться подальша перевірка.

Останні новини Чернігівщини

“Jazz-куліса”: традиція і посттрадиція

“Jazz-куліса”: традиція і посттрадиція 10:56

Нову програму, в яку увійшли композиції традиційного та посттрадиційного джазу, 22 березня 2025 року представив джаз-бенд “BissQuit” в межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса”.

 Прилуцькі поліцейські оголосили підозру чоловіку, який ошукав пенсіонерку за схемою «ваш родич у біді»

Прилуцькі поліцейські оголосили підозру чоловіку, який ошукав пенсіонерку за схемою «ваш родич у біді» 10:53

Cлідчі Прилуцького районного відділу поліції вручили повідомлення про підозру 39-річному мешканцю Одещини, який у шахрайський спосіб заволодів грошима прилуцької пенсіонерки. Сума збитків склала 15 тисяч гривень, 650 доларів та 150 євро.

Поліція Чернігівщини фіксує наслідки російських атак у Прилуцькому районі 10:52

Ввечері, 22 березня, російська армія вкотре атакувала ударними безпілотниками Чернігівщину. Внаслідок атаки у Варвинській громаді Прилуцького району вогнем знищено житловий будинок та господарчу споруду, пошкоджено сусідні домогосподарства (житлові будинки, сараї) та три автомобілі різних власників.

Офіси «Зроблено в Україні» - новий формат підтримки підприємців, новий підхід до масштабування бізнесу і зайнятості населення

Офіси «Зроблено в Україні» - новий формат підтримки підприємців, новий підхід до масштабування бізнесу і зайнятості населення 10:50

Днями директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник та фахівці офісів «Зроблено в Україні» Чернігова та Прилук взяли участь у конференції «Підприємництво без бар’єрів: офіси «Зроблено в Україні» як драйвери змін», що відбулася в Києві.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 44 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 43 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини