Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 05:13:06

Консультативна рада при прокуратурі Чернігівської області активізує свою роботу

04.02.2015   09:57Агенцiя

Відбулось засідання громадської Консультативної ради при прокуратурі Чернігівської області, в якому взяли участь також керівники обласної прокуратури.

Розпочав засідання виконуючий обов’язки прокурора області старший радник юстиції В’ячеслав Кривов’яз, який, зокрема, сказав:

— Після нещодавніх подій у нашій державі робота прокуратури суттєво змінилася. Ми сьогодні прагнемо відновлення довіри людей до держави і прокуратури зокрема. Громадська рада є ще одним містком між прокуратурою і суспільством. Як і громадянське суспільство, ми зацікавлені в забезпеченні оперативного та принципового реагування на випадки беззаконня. Просимо вас допомагати нам тим, що інформувати про такі випадки, піднімати найбільш актуальні проблеми.

Також В’ячеслав Кривов’яз оголосив присутнім про затвердження нового установчого документу Консультативної ради при прокуратурі області. Він був розроблений членами ради і передбачає розширення її повноважень.

Виступаючи зі словом у відповідь, голова ради, відомий чернігівський правозахисник Олександр Підгорний наголосив на тому, що він та його колеги хочуть працювати не «для галочки», а заради справжніх позитивних зрушень.

У подальшому обговоренні того, як саме буде відбуватися співпраця громадської ради і прокуратури області, взяла участь також начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді Лілія Федорченко. Вона запропонувала звернути увагу на те, як сьогодні прокурори захищають у судах інтереси соціально незахищених жителів області і як законодавчі зміни, які наберуть чинності з 25 квітня цього року, ускладнять цей процес.

Також учасниками зібрання піднімалися такі питання, як можливості впливу громадської ради при прокуратурі області за допомогою тих важелів, які вона матиме, на випадки корупції, зловживання владою або, навпаки, бездіяльності окремих представників державних органів.

Надалі рада працюватиме у тісній взаємодії з громадськістю.


Контактні телефони:

Голова Консультативної ради при прокуратурі області Олександр Підгорний —
т. - 0462-67-75-75;  моб.- 050-330-14-06
Секретар ради Галина Якуба —
моб. – 067-355-58-66, 093-062-78-75

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини