Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 03:19:07

За першу добу 2015 року у Чернігові народилося 11 немовлят

03.01.2015   14:19Агенцiя

Поки люди святкують новорічні свята, лікарі міського пологового будинку плідно працюють.

Адже на них покладена велика відповідальність за долі новонароджених. Минулий 2014 рік був доволі складним, але події того року аж ніяк не вплинули на народжуваність у Чернігові.

Головний лікар міського пологового будинку Василь Гусак каже, що динаміка позитивна. У тому році лікарі-акушери приняли на 39 пологів більше ніж у порівнянні з 2013. Загалом, народилася 4171 дитина. Випадків народження двійнят було аж 65.

Щодо статистики, кого народилося більше, хлопців чи дівчат, то варто зазначити, що як і в минулих роках хлопців народилося більше.

2015 тільки но ступив на поріг, як вже приніс із собою нові життя.

Ця маленька крихітка першою народилася у Новому 2015 році. Вона ще не має імені, важить 3 кілограми 350 грамів, а вже зробила свято Нового року для своєї родини по-справжньому особливим. Для її мами Ірини народжувати вже не вперше. Старшій доньці зараз 3 роки. Про 3 дитину Ірина поки не думає, каже подивимось. А поки разом з чоловіком думають як назвати другу доньку. Хочуть аби ім’я було українське і просте.

Лікарі з полегшенням зітхають, кажуть, дякувати Богу у тому році всі пологи проходили добре. Проте спокійними їх не залишає одне питання. Дітей, які народилися раніше сроку стає все більше. Всім врятувати життя лікарі не в змозі. Проте сподіваються, що наука не стоїть на місці і скоро шанси на життя у таких діток будуть більшими.

Телебачення "Нвоий Чернігів"

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ