Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 03:56:35

Міліція Чернігівщини забезпечила правопорядок і безпеку громадян

03.01.2015   14:18Агенцiя

Новорічна ніч на Чернігівщині минула без порушень громадського порядку.

Безпеку жителів області та гостей забезпечували понад 1000 правоохоронців, з яких близько двохсот - в обласному центрі. Традиційно правоохоронці Чернігівщини зустріли Новий рік на посиленому варіанті несення служби. Патрулі на вулицях Чернігова були підсилені приданими силами з апарату УМВС області.

Це відіграло значну роль у тому, що новорічна ніч як в обласному центрі, так і взагалі по області минула спокійно.

Спільні та грамотно скоординовані дії правоохоронців Чернігівщини забезпечили святкування Нового року громадянам без значних порушень громадського порядку. В ніч з 31 грудня на 1 січня на території Чернігівської області відбулося 43 новорічні масові заходи в яких взяли участь близько 28 тис. громадян. Грубих порушень громадського порядку під час проведення культурно-масових розважальних заходів не допущено.

На автошляхах області дорожньо-транспортних пригод не сталося.

Співробітниками ДАІ області виявлено 95 порушень Правил дорожнього руху, в тому числі 11 водіїв керували автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння.

Посилене несення служби працівниками міліції Чернігівщини триватиме й надалі, аж до завершення всієї низки найвизначніших зимових свят.

1 січня 2015 року на території області заплановано проведення 14 новорічних масових заходів за участю близько 6 тисяч громадян. Охороняти їх безпеку буде залучено понад три з половиною сотні міліціонерів області.

Співробітники міліції Чернігівщини звертаються до жителів області з проханням дотримуватись закону, не порушувати правопорядок і сприяти працівникам міліції у виконанні їх функцій з охорони громадського порядку та безпеки.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ