Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 08:07:04

"Сухий закон" не діє: у Чернігові продають алкоголь після 22-ї, попри заборону міськради. ВІДЕО

03.01.2015   12:50Агенцiя

Далеко не всі магазини дослухалися до рекомендацій міськради та заборонили продаж алкоголю після 22-ї години вечора.

Придбати пиво або оковиту можна у більшості мереж цілодобових магазинів.

До такого висновку кореспонденти Hromadske.cn дійшли, провівши контрольну закупку алкоголю. У міліції та контролюючих органах кажуть: вплинути на несумлінних торговців можуть, хіба що наклавши штраф.

Для того аби подібна заборона запрацювала, її необхідно прийняти на рівні закону Верховної Ради. Одні із ініціаторів заборони - представники Правого Сектора кажуть: також не можуть вплинути на торговців: більшість бійців зараз на Сході. До того ж, як стало відомо нещодавно, група підприємців, серед яких і власник магазину "Прохолода" подали в суд на рішення міськради про заборону продажу алкоголю.

P.S. Під час підготовки матеріалу стало відомо, що магазини АТБ також стали дотримуватися заборони про продаж та вже не торгують алкоголем вночі.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини