Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 13:41:59

Продавці алкоголю та сигарет не завжди дотримуються законодавства

25.11.2014   11:23

За десять місяців працівники відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області провели 104 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Як повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Ігор Пирог, виявлено 116 порушень.

Найпоширеніші з них – торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін, продаж сигарет за ціною, вищою від максимальної роздрібної ціни, встановленої виробником або імпортером таких тютюнових виробів, зберігання алкогольних та тютюнових виробів у місцях, не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання, продаж та зберігання продукції з підробленими марками акцизного податку, торгівля алкогольними напоями без ліцензії тощо.

Податковими інспекціями області за матеріалами перевірок відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів прийняті рішення про застосування штрафних санкцій до порушників на загальну суму 327 тисяч гривень. Ці кошти мають бути сплачені до бюджету.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини