"Чернігівський монітор" починає щотижневий огляд найбільш резонансних новин чернігівського Інтернету
Корисної інформації багато не буває. Але існує ефект перенасиченості всім потоком новин, коментарів, "одноденних сенсацій" і реально резонансної ситуації. Навіть людина, що постійно перебуває біля комп'ютера може пропустити, або не надати значення новій події або черговому повідомленню.
З ранку 16 січня ми пропонуємо пробний щотижневий огляд обласних інформаційних ресурсів. У подальшому сподіваємося, що наші читачі будуть постійно допомагати нам не пропустити найбільш резонансну інформацію, яка з'явилася в чернігівському Інтернеті.
Також, під час підготовки оглядів, ми спробуємо налагодити зворотній зв'язок з адміністраторами місцевих інформаційних ресурсів, щоб вони допомогли нам не пропускати та губити резонансні і найбільш коментовані новини тижня.
Читачі також мають можливість надсилати нам (e-mail cg.monitor@gmail.com) посилання та відгуки про найбільш значущі й резонансні на їхню думку матеріали в чернігівському Інтернеті. Ми будемо старатися враховувати їхню думку.
Маємо надію, що такі щотижневі огляди допоможуть багатьом.
Для першого огляду відібралися інтернет-ресурси, які на нашу думку намагаються відображати інформаційну картину дня і розміщують значну кількість унікальної власної інформації.
У першому огляді були досліджені такі інформаційні ресурси Чернігівщини, як:
- Сайт GOROD.cn.ua Головною метою якого "є популяризації міста Чернігова, а так само повне охоплення всіх сфер міського життя і всього, що пов'язано з Черніговом. Сайт створений людьми, які люблять і цінують своє місто." .
- Сайт ПіК: події і коментарі, який є проектом Чернігівської міської громадської організації Освітній центр "Ініціатива". "Мета ресурсу - незалежний погляд на висвітлення діяльності органів влади, місцевого самоврядування Чернігівської області; політичних, соціально-економічних та громадських процесів в регіоні." .
- Інтернет-видання "Хвиля Десни" - "(творча медіа-когорта однодумців) свою появу у бурхливому українському пресовому просторі пояснює бажанням виказати і своє, власне слово -- із власним поглядом і власним стилем -- на процеси у державі - політичні, економічні, суспільні, мистецькі".
- І, звичайно наш інформаційний ресурс "Чернігівський монітор" - "створений, щоб розповідати новини, що відбуваються в Чернігові, Ніжині, Прилуках, районних містах та селах області з кожним і для кожного жителя нашої області".
ОГЛЯД НАЙБІЛЬШ РЕЗОНАНСНИХ НОВИН ЧЕРНІГІВСЬКОГО ІНТЕРНЕТУ 9 - 16 СІЧНЯ
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.