Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 03:34:51

"Чернігівський монітор" починає щотижневий огляд найбільш резонансних новин чернігівського Інтернету

15.01.2012   20:36Агенцiя

Корисної інформації багато не буває. Але існує ефект перенасиченості всім потоком новин, коментарів, "одноденних сенсацій" і реально резонансної ситуації. Навіть людина, що постійно перебуває біля комп'ютера може пропустити, або не надати значення новій події або черговому повідомленню.

З ранку 16 січня ми пропонуємо пробний щотижневий огляд обласних інформаційних ресурсів. У подальшому сподіваємося, що наші читачі будуть постійно допомагати нам не пропустити найбільш резонансну інформацію, яка з'явилася в чернігівському Інтернеті.

Також, під час  підготовки оглядів, ми спробуємо налагодити зворотній зв'язок з адміністраторами місцевих інформаційних ресурсів, щоб вони допомогли нам не пропускати та губити резонансні і найбільш коментовані новини тижня.

Читачі також мають можливість надсилати нам (e-mail cg.monitor@gmail.com) посилання та відгуки про найбільш значущі й резонансні на їхню думку матеріали в чернігівському Інтернеті. Ми будемо старатися враховувати їхню думку.

Маємо надію, що такі щотижневі огляди допоможуть багатьом.

Для першого огляду відібралися інтернет-ресурси, які на нашу думку намагаються відображати інформаційну картину дня і розміщують значну кількість унікальної власної інформації.

У першому огляді були досліджені такі інформаційні ресурси Чернігівщини, як:

- Сайт GOROD.cn.ua Головною метою якого "є популяризації міста Чернігова, а так само повне охоплення всіх сфер міського життя і всього, що пов'язано з Черніговом. Сайт створений людьми, які люблять і цінують своє місто." .

- Інтернет-видання "Високий Вал", "яке ставить за мету максимально широко та об'єктивно відображати політичне, економічне, культурне життя Чернігівської області і України. "Високий Вал" - незалежна медіа-структура, яка у своїй діяльності дотримується принципів відкритості та прозорості, традицій класичної журналістики з неупередженою і збалансованою подачею інформації" .

- Сайт  ПіК: події і коментарі, який є проектом Чернігівської міської громадської організації Освітній центр "Ініціатива". "Мета ресурсу - незалежний погляд на  висвітлення діяльності органів влади, місцевого самоврядування Чернігівської області;  політичних, соціально-економічних та громадських процесів в регіоні." .

- Інтернет-видання "Хвиля Десни" - "(творча медіа-когорта однодумців) свою появу у бурхливому українському пресовому просторі пояснює бажанням виказати і своє, власне слово -- із власним поглядом і власним стилем -- на процеси у державі - політичні, економічні, суспільні, мистецькі".

- І, звичайно наш інформаційний ресурс "Чернігівський монітор" - "створений, щоб розповідати новини, що відбуваються в Чернігові, Ніжині, Прилуках, районних містах та селах області з кожним і для кожного жителя нашої області".

 

ОГЛЯД НАЙБІЛЬШ РЕЗОНАНСНИХ НОВИН ЧЕРНІГІВСЬКОГО ІНТЕРНЕТУ 9 - 16 СІЧНЯ

 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.