Продовжується набір до лав спецпідрозділу "Чернігів"
Як вже повідомлялося, 8 травня 47 бійців спецпідрозділу «Чернігів» присягнули Україні й приступили до несення служби. Наразі комплектування батальйону триває.
Спецпідрозділ покликаний забезпечувати належне дотримання прав і свобод громадян, захищати їх від злочинних посягань та здійснювати охорону громадського порядку, як в Чернігові, так і області.
Громадяни активно відгукнулися на пропозицію поповнити ряди правоохоронців і щодня комісія розглядає десятки заяв. Але зважаючи на досить серйозні вимоги до кандидатів на службу в плані фізичного здоров'я, рівня освіти та морально-ділових якостей, не всі претенденти проходять відбір.
Керівництво УМВС підходить до комплектування батальйону «Чернігів» ретельно і виважено, без зайвого поспіху, тому може скластися враження, що процес іде дещо повільно. Це не так. В такій серйозній справі не можна поспішати, адже в батальйоні мають служити кращі з кращих.
Бійці підрозділу обмундировуються в чорну форму, на рукаві якої обов’язково присутній офіційний шеврон батальйону «Чернігів».
Нагадуємо, що кандидати на службу набираються не тільки з чернігівців, а й жителів міст і сіл Чернігівщини, а також усієї держави. Кандидати мають відповідати наступним вимогам:
- мати громадянство України;
- вік від 19 до 35 років;
- повна загальна середня освіта;
- не притягувалися до кримінальної відповідальності.
Перевага надається тим, хто пройшов дійсну строкову службу у Збройних Силах України, мають спортивні розряди та добру фізичну підготовку, колишнім військовослужбовцям та колишнім працівникам органів внутрішніх справ (крім звільнених за негативними мотивами).
Для оформлення документів кандидати повинні звернутися до групи кадрового забезпечення батальйону патрульної служби Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області, за адресою: м.Чернігів, вул. Старобілоуська, 4А.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (04622)4-05-85, (0462)619-261, (063)708-64-17, (093)616-64-93.
Останні новини Чернігівщини
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.
«Діалог із громадами»: представники ТГ Чернігівщини звернулися до міністра охорони здоров'я 16:13
Відбулася друга зустріч «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі заступника керівника Офісу Президента Віктора Микити та керівниці Офісу Конгресу Лілії Пашинної. Цього разу говорили про медицину. Доєднався міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40
Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.