Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 06:21:45

Чернігів: розпочато кримінальне провадження за фактами незаконних оборудок з дачними ділянками

14.05.2014   13:54Агенцiя

При проведенні перевірки в порядку прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів у сфері земельних відносин виявлено факти незаконних оборудок із земельними ділянками в одному з садівничих товариств на території Чернігова.

Встановлено, що голова садівничого товариства склав і видав двом громадянам, у тому числі — своєму сину, завідомо неправдиві довідки про користування земельними ділянками з 2001 року.  Завдяки цим фальсифікованим довідкам ці громадяни приватизували земельні ділянки. Насправді даних осіб було прийнято в члени кооперативу на 10 років пізніше і права на приватизацію ділянок вони не мали.

Більше того, у довідці для свого сина голова товариства вказав ще й більшу площу ділянки, включивши в неї частину лісу, яку той самовільно пригородив. При обстеженні виявлено, що в обнесену парканом територію «дачі» потрапило понад 40 піввікових дерев ДП «Чернігіврайагролісгосп».

Щодо службової особи садівничого товариства прокуратурою м. Чернігова зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.