За незаконне зберігання боєприпасів - до відповідальності
Працівники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міськвідділу міліції вилучили у наркозалежного майже 400 набоїв часів Другої Світової війни. В рамках міждержавної цільової операції «Зброя та вибухівка» чернігівські міліціонери відпрацьовували осіб, які могли б незаконно зберігати та використовувати вогнепальну зброю та набої до неї.
Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ Вадим Парфентьєв, до працівників сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків надійшла інформація, що 37-річний наркозалежний чернігівець є шукачем металу, і що він займається пошуками брухту на покинутих промислових об'єктах та звалищах. Під час однієї з таких розкопок чоловік знайшов та заховав у себе вдома майже 400 набоїв часів Другої Світової війни.
Правоохоронці рушили до шукача металу додому. В квартирі чоловіка серед різноманітного залізяччя оперативники виявили та вилучили пакунок з набоями до пістолета ТТ і гвинтівки Мосіна. За попередніми висновками експертів, частина вилучених набоїв, незважаючи на їх вік, знаходилися в боєздатному стані і були придатні до пострілу.
Чоловік пояснив, що тривалий час займається пошуком металобрухту і здає його. Отримані гроші витрачає на алкоголь та наркотики. Нещодавно шукач металу викопав цілий арсенал набоїв, які заховав у себе вдома.
Вадим Парфентьєв повідомив, що набої вилучені та направлені на експертизу, за даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.