Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 13:55:28

Виявлено факти порушення утримання засуджених у Домницькому виправному центрі

22.03.2014   09:18

Органами прокуратури області проведені перевірки додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства при виконанні покарання у вигляді обмеження волі.

На території області таке покарання виконується в Домницькому виправному центрі № 135 (Менський район), в його діяльності виявлено ряд порушень вимог чинного законодавства. Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратури області Володимир Пугачов.

Зокрема, працівниками виправного центру допускаються порушення при листуванні засуджених, наданні їм короткочасних виїздів, застосуванні стягнень та пільг, передбачених ст.ст. 81, 82 КК України, засуджені не забезпечуються належною роботою, порушуються вимоги з питань охорони праці. Також виявлені факти залучення засуджених до робіт, які адміністрацією виправного центру відповідним чином не обліковувались, заробітна плата не нараховувалась.

За результатами проведених перевірок внесено 8 документів прокурорського реагування з вимогою усунення виявлених порушень, причин та умов, що їм сприяли, а також притягнення винних службових осіб до дисциплінарної відповідальності. Виявлені порушення щодо оплати праці засуджених усунуто, заробітна плата нарахована.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області нагадує громадськості, що про всі факти порушень прав засуджених можна повідомляти прокуратуру області за тел. 69-81-40, 77-40-92, або управління Державної пенітенціарної служби України в області за тел. 4-20-71.
 

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини