Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 14:27:04

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

30.01.2014   11:23

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 29 січня по 08 годину 30 січня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 10 пожеж, з яких 9 в житловому секторі та 1 інша.

1. Пожежа в житловому секторі м. Н.-Сіверський, вул. Козацька 28.01.2014 року о 17 год. 10 хв. в 2-х поверховому житловому будинку сталася пожежа в квартирі. Вогнем пошкоджено стіни на площі 1 кв.м та підлогу на площі 1,5 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 500 грн. На гасіння пожежі підрозділи ДСНС не залучались.

2. Пожежа в житловому секторі м. Мена, вул. Леніна 29.01.2014 року о 06 год. 45 хв. в приватному господарстві  сталася пожежа житлового будинку (12х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено стіни на площі 1 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 200 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі  Борзнянський район,  с. В. Доч О 08 год. 13 хв. в приватному господарстві  сталася пожежа житлового будинку (8х4 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 16 кв.м, пошкоджено стіни на площі 2 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 4 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, с. Івангород О 15 год. 08 хв. в приватному господарстві  сталася пожежа житлового будинку (10х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено будівлю. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 20 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, вул. Вокзальна О 16 год. 30 хв. в приатному господарстві  сталася пожежа літньої кухні (10х5 м, стіни шлакоблочні, покрівля шиферна). Вогнем знищено перекриття на площі 2 кв.м, пошкоджено стіни та майно. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5000 грн.

6. Пожежа смт Короп, вул. Київська О 17 год. 42 хв. сталася пожежа нежитлової будівлі (10х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено перекриття на площі 20 кв.м, пошкоджено майно. Причина - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Збиток - 30 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

7. Пожежа в житловому секторі м. Н.-Сіверський, вул. Пушкіна О 02 год. 20 хв. в приватному господарстві ., сталася пожежа житлового будинку (10х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 2 кв.м та стіни на площі 3 кв.м. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

8. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Рудьківка О 02 год. 54 хв. в приватному господарстві  сталася пожежа господарчої будівлі (6х3 м, стіни дерев'яні, обкладені цеглою, покрівля шиферна). Вогнем знищено будівлю. Причина - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Збиток - 8 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.

9. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Галиця О 04 год. 25 хв. в приватному господарстві  сталася пожежа житлового будинку (9х7 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено будівлю. Причина та збитки встановлюються. На гасіння пожежі підрозділи ДСНС не залучались.

10. Пожежа в житловому секторі  Ніжинський район, с. Лосинівка О 05 год. 34 хв. в приватному господарстві сталася пожежа житлового будинку (8х7 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини