За що проштрафилося Прилуцьке УЖКГ?
Ревізія Управління житлово-комунального господарства Прилуцької міськради виявила фінансових порушень, що призвели до збитків, на 157 тис грн.
Зокрема, під час ревізії фінансово-господарської діяльності УЖКГ за 2010 - 2012 роки фінінспектори встановили факт завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на 112 тис. грн.
Крім того, виявилося, що обсяг послуг, наданих комунальним підприємством "Міськсвітло", було завищено на 30,7 тис. грн, а вартість послуг з вивезення сміття з кладовищ, наданих товариством "Ритуальні послуги", - на 14,5 тис. грн.
За наслідками ревізії складено 4 протоколи про адміністративне порушення та накладено адмінштрафів на загальну суму 884 грн, які сплачені в дохід бюджету. Також Держфінінспекція направила УЖКГ вимоги про усунення завданих збитків, з яких наразі відшкодовано 46 тис. грн.
Про результати контрольного заходу поінформовано Прилуцьку міжрайонну прокуратуру.
Валентина Романова, начальник Прилуцької об'єднаної Держфінінспекції
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».