Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 03:13:13

Ігор Жданов закликав громаду Ніжина спільно працювати над розвитком місцевого спорту

27.11.2018   11:27

Про умови праці спортсменів і тренерів, розвиток спортивної інфраструктури на національному, обласному та районному рівнях говорили у Ніжині з Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим.

Урядовець закликав громаду Ніжина об'єднуватися та спільно працювати над розвитком місцевого спорту.

— Сьогодні є відповідні умови та ресурси в Державному фонді регіонального розвитку. Це квота в 10% на відбудову спортивної інфраструктури, яка була закріплена за ініціативи Мінмолодьспорту. Окрім того, слід направляти на спорт додаткові ресурси, що були отримані громадами внаслідок реформи децентралізації, —наголосив Міністр.

Ігор Жданов ознайомився також з реалізацію проекту "Спортивний Ніжин — здорова нація". У рамках цієї ініціативи у місті пороводяться спортивні змагання серед шкіл, а на території стадіону "Спартак" нещодавно відкрито професійний боксерський вуличний ринг (законсервований на зимовий період). Також збудоване сучасне мініфутбольне поле зі штучним покриттям, розвивається велоінфраструктура. Ведеться будівництво спортивного майданчика. У той же час, реконструкцїі потребує й сам міський стадіон.

Під час візиту на Чернігівщину Міністра супроводжувала директор профільного Департаменту області Ніна Лемеш. До обговорення питань у сфері спорту також долучився народний депутат України Олександр Кодола.


За інформацією Міністерства молоді та спорту України

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини