Найспортивніших дерслужбовців визначено на XVIII Спартакіаді
13 липня у Чернігові відбулися традиційні змагання - XVIII Спартакіада серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Чернігівщини.
Відкриваючи захід, перший заступник голови облдержадміністрації Юлія Свириденко побажала учасникам вдалих стартів, переможних фінішів та чесної спортивної боротьби..
Цьогоріч 25 команд державних службовців області боролися за перемогу в шести видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та перетягування канату.
За результатами змагань в загальному заліку, перше місце виборола команда Бобровицького району, друге місце – у команди Ріпкинського району, третє місце – у команди Варвинського району.

Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression