Відкриття туристичного сезону по-олімпійські
Днями відбулося відкриття туристичного сезону у Чернігові. На свято завітали народні депутати, очільники міста та області, чернігівці та гості міста. Відділення НОК України в Чернігівській області із задоволенням підтримує подібні заходи.

Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву презентувала два види спорту – лижні гонки та біатлон.
«Школа є найкращою в області серед дитячих спортивних шкіл. І сьогодні діти показали майстер-класи з лижних гонок та біатлону. Учасники каталися 40 хвилин вздовж проспекту Миру», - розповіла перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш.
На жаль, провідних спортсменів не було, бо в них тільки-но закінчився сезон. Проте свою майстерність вдало продемонструвала молодь – майбутні олімпійці.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.