Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 18:06:55

Найкращі чернігівські гімнастки візьмуть участь у І Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики "Перлина полісся"

14.05.2014   07:54Агенцiя

Днями у Чернігові пройшов традиційний чемпіонат з художньої гімнастики «Весняні ластівки». Цього року учасницями даного свята «краси та грації» стали близько 150 гімнасток - вихованок 13-ти тренерів та хореографів ДЮСШ «Чернігів» та Чернігівської обласної ШВСМ.

Гордістю цього турніру стали гімнастки Петроченко Марина та Спешилова Діана, вихованки головного тренера Чернігівської області з художньої гімнастики Юлії Бориско. На даний час гімнастки тренуються в школі Дерюгіних і являються кандидатами в Збірну команду України з художньої гімнастики.

Для 50-ти зовсім юних гімнасток ці змагання були першими. Після завершення змагань юних дівчаток урочисто посвятили в гімнастки та вручили їм пам’ятні медалі перших змагань.

Переможницями і призерками чемпіонату стали гімнастки, які показали яскраві виступи й продемонстрували високу майстерність. Серед них:

Анастасія Панова, Ольга Пушкар (КМС, 2000 р.н.);

Анастасія Ревун, Дарина Куліч, Владислава Григор’єва (2002 р.н.);

Діана Деревенська, Софія Синіцина, Вікторія Шарак (2004 р.н.);

Єлізавета Єфіменко, Дарина Ламашевська, Валерія Ванжула, Аліна Байдаленко, Софія Цибуля, Дар’я Щербакова (2005 р.н.);

Альона Бондарева, Катя Денисенко, Маріанна Сапон, Вєроніка Бендик, Поліна Брусильцева, Ліза Гром (2006 р.н.) та інші.

Гімнастки, які показали найкращі результати у чемпіонаті, змагатимуться за честь міста Чернігова на І Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики "Перлина полісся". Турнір відбудеться 17-18 травня у приміщенні ЗОШ № 19 м. Чернігова.

Організаторами заходу виступають Федерація художньої гімнастики міста Чернігова та відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Чернігів» за підтримки Чернігівського міського голови Олександра Соколова.

Заявки на участь в турнірі подали 9 команд з 5 міст України (Чернігів, Київ, Славутич, Запоріжжя, Луцьк).
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини