Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 липня, 02:27:20

10 холодних кавових коктейлів, які врятують вас у спеку

22.07.2018   13:13Агенцiя

Літня спека - не привід відмовлятися від улюбленого напою. Потрібно лише його трохи охолодити, додати кілька секретних інгредієнтів і вуаля, у вас вже чудовий коктейль на основі кави, який не тільки бадьорить, але й освіжає. Втім, наші сьогоднішні рецепти порадують не лише кавоманів, вони точно сподобаються навіть тим, хто байдужий до звичайної кави.


ФРАППЕ

100 мл еспрессо
100 мл молока
Лід

Еспрессо і молоко збити в блендері на низькій швидкості. Додати лід і розмолоти. Збити в піну на максимальній швидкості. Подавати у високому бокалі.



ГЛЯССЕ

1 склянка кави
100 г пломбіру
Лід

Гарячу каву налити в келихи, викласти зверху морозиво та лід.

М'ЯТНО-ШОКОЛАДНА КАВА

2 склянки кави
50 г чорного шоколаду
2 ст. ложки м'ятного сиропу
Лід
Розчинити шоколад в гарячій каві, охолодити. Додати м'ятний сироп, кілька кубиків льоду, перемішати. За бажанням можна прикрасити напій листочками м'яти.



БАНАНОВО-КАВОВИЙ КОКТЕЙЛЬ

1 склянка кави
100 г морозива
1 банан
Тертий шоколад
Лід

Банан подрібнити в пюре за допомогою блендера, додати морозиво, збити. Влити каву та ще раз збити. Розлити в келихи, посипати тертим шоколадом, додати лід і перемішати.



КАВА З ЛЬОДОМ ПО-ТАЙСЬКИ

2 склянки кави
1 склянка вершків
3 ст. ложки згущеного молока
Кориця, кардамон - за бажанням
Лід

Вершки підігріти в каструльці на середньому вогні, ввести згущене молоко, прянощі, довести до кипіння та зняти з вогню. Дати настоятися під кришкою 15 хвилин. У склянки покласти кубики льоду, вилити вершкову суміш, а потім - холодну каву.



КОКОСОВИЙ ФРАППЕ

50 мл еспрессо
1 склянка кокосового молока
1 ч. ложка кокосового сиропу
Лід

Всі інгредієнти збити в блендері до однорідного стану, розлити напій у склянки і додати колотий лід.



ЛАТТЕ З ЛЬОДОМ

1 склянка кави
1 склянка молока
Збиті вершки
50 мл вершкового лікеру - за бажанням
Какао або тертий шоколад
Лід

Келихи поставити в холодильник, щоб вони злегка «запітніли». Молоко злегка збити в блендері, влити лікер і збити на повній швидкості до утворення піни. Розлити каву в келихи, додати лід і тонкою цівкою влити збите молоко. Прикрасити збитими вершками і посипати какао.



ФРАПУЧІНО

200 мл молока
100 мл кави
2 ч. ложки порошку какао
Тертий шоколад
Лід

Молоко, каву та какао змішати в блендері та збити до утворення пінки. Розлити напій в келихи, додати колотий лід, зверху посипати тертим шоколадом.



ХОЛОДНА КАВА ПО-ВІДЕНСЬКИ

2 склянки кави
1 склянка жирних вершків
Цукор
Лід

Половину вершків змішати з кавою до однорідного стану, охолодити в холодильнику. Вершки збити з цукром в міцну піну. Розлити каву в келихи або чашки, зверху викласти збиті вершки та додати колотий лід.



МОЛОКО З КАВОВИМ ЛЬОДОМ

100 мл кави з цукром
2 склянки молока

Каву налити в формочки для льоду та поставити в морозилку до застигання. Готовий кавовий лід покласти в склянки і залити холодним молоком. Почекати кілька хвилин, щоб лід трохи підтанув і змішався з молоком.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали причетного до збуту наркотиків 17:36

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького райвідділу задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених мешканцем Прилук. Торгівця наркотиками затримано.

Суб’єкти господарювання, які розмістили ВПО, можуть звертатись до сервісних центрів ПФУ для отримання компенсації за спожиті комунальні послуги 17:13

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2025 року № 616 “Деякі питання надання державної підтримки щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб” передбачено можливість компенсації витрат за спожиті комунальні послуги, у тому числі суб’єктам господарювання, якщо житлові приміщення надаються ними безоплатно для проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини тримав у заручниках 369 цивільних людей 16:42

Завдяки доказовій базі Служби безпеки 12 років тюремного ув’язнення заочно отримав ще один рашист, який вчиняв воєнні злочини під час окупації частини Чернігівської області.

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про результати контрольно - перевірочної роботи податкового аудиту за I півріччя 2025 року 16:01

Протягом січня-червня поточного року підрозділами управлінням податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено 857 перевірок, результати яких узгоджені, в тому числі: 19 документальних планових перевірок, 110 документальні позапланові перевірки, 728 фактичних перевірок.

Освіта без бар’єрів: у Тупичівській громаді створюють безпечний, комфортний і доступний простір для школярів 15:40

Роботи з реконструкції харчоблоку Тупичівського ліцею вже на завершальній стадії – до першого вересня планується відкриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини