Школярів привчають до театрального мистецтва
Молодь привчають до театрального мистецтва. Відтепер щочетверга в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка будуть проводити День школяра.
Оскільки аудиторія — молодіжна, репертуар підібрали відповідний. Вчора учням першої, п’ятої та двадцять другої школи показали комедію “Слуга двох панів”.Але надалі планують показувати і більш глибокі постановки.
Актори кажуть, що для них виступ перед шкільною аудиторією — серйозний іспит. Утримати дитячу увагу, змусити повірити в акторську гру — зовсім не просто.
Для когось зі школярів дві години пролетіли непомітно, хтось, навпаки — займався своїми справами. Театральне мистецтво до душі не кожному. Але й охочих, хоч інколи побувати в театрі — не бракує.
Показом спектаклів колектив театру не обмежиться. В планах показати юному глядачеві — як народжується
вистава.http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1881
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.