Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 15 травня
У четвер в Чернігівській області збережеться хмарна погода з проясненнями.
У Чернігові, Щорсі, Семенівці, Городні, Прилуках, Сосниці, Борзні, Ніжині, Бобровиці, Острі пройде дрібний дощ.
Уночі очікується до +12…+13 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +19…+22. Вітер західний, 3-7 м/с.
У кінці тижня встановиться хмарна погода з проясненнями, інколи дощ з грозою.
Sinoptik
Останні новини Чернігівщини
Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09
В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.
Виробники переробної промисловості можуть отримати до 16 млн грн гранту на відновлення після обстрілів у межах політики програми «Зроблено в Україні» 14:43
Кабінет Міністрів України на засіданні 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». В межах програми запроваджено новий напрям – гранти на відновлення виробничих потужностей для переробних підприємств, які постраждали від збройної агресії росії. Тепер вони можуть отримати до 16 млн грн на закупівлю, доставку та монтаж обладнання.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 14:10
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння грошима пенсіонерки в Чернігові.
Рада ветеранів при Чернігівській ОДА: завершено прийом заяв 13:38
На Чернігівщині триває формування оновленого складу Ради ветеранів при обласній державній адміністрації.
ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення системи СМКОР 12:35
ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення роботи системи СМКОР.