Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 15:33:45

Жителі Чернігова на знак єднання вийшли на центральну площу міста

16.02.2022   15:21Агенцiя

Сьогодні у День єднання, на Красній площі у центрі Чернігова зібралися небайдужі містяни, ветерани, представники органів влади та громадськості.

У ході заходу урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн.

Заступниця голови Чернігівської ОДА облдержадміністрації Жанна Шерстюк, перша заступниця голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, ветеран АТО/ООС Ігор Бизган та  представник Українського інституту національної пам'яті у Чернігівській області Сергій Бутко закликали українське суспільство до єднання.

Жанна Шерстюк наголосила, що саме згуртоване суспільство зможе подолати будь-які виклики та труднощі.

Україна — єдина, здатна про себе подбати та захистити свою незалежність і свободу. Попри тривалі зовнішні загрози та безперестанні намагання держави-агресора дестабілізувати ситуацію українці згуртовані як ніколи та готові до відсічі. Крім того, на захисті України — і Збройні сили, і вітчизняні дипломати, і держави-партнери.

Сьогоднішній день в Україні оголошено Днем єднання Указом Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 з метою консолідації суспільства та зміцнення його стійкості.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20

Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45

Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини