Кандидати в депутати псують імідж Чернігова?
Вплив виборчих процесів на імідж Чернігова та України обговорили на черговій зустрічі Клубу молодого політолога. Експерти, представники влади та громадських організацій дійшли висновку, що брудні технології, постійні звинувачення, "сенсаційні викриття", деструктивна критика нашого міста з вуст кандидатів у депутати - все це негативно впливає на імідж нашого міста.

Думку Клубу молодого політолога озвучив Рись Олександр: "Під час передвиборчої кампанії політики думають тільки про те, як виграти. Стратегія, що будується на негативі - примітивна, але зрозуміла людям, а тому діє. Та політики зовсім забувають, що за рахунок своїх ресурсів вони створюють в інформаційному полі певний імідж нашого міста, часто негативний".
Таку думку підтримав і журналіст та кандидат в народні депутати по виборчому округу № 205 Володимир Андрійченко. За його словами, дії опозиційних кандидатів нічого не дають, окрім дискредитації міста. "Зараз Дубіль проводить ряд круглих столів, на яких розповідають, що в Чернігові все погано. Людина потім зайде в Інтернет, почитає і складе думку про Чернігів, як неблагополучне місто, - зауважив кандидат. -Мені, наприклад, складно уявити кандидата у президенти США, який би вийшов за себе агітувати і сказав, що Америка - не велична країна. У них на виборах іде боротьба ідей та пропозицій, як зробити її ще кращою. У Чернігові ж деякі кандидати - все будують на особистих образах і приниженні міста взагалі.
Про випадки чорного піару розповіла прес-секретар ГМ "ОПОРА" в Чернігівські області Різенко Ольга. Зокрема, вона зазначила, що в самому законі закладена можливість ведення недобросовісної агітації. Спостерігачами від ОПОРИ в Чернігівській області знайдені численні факти чорного піару, зокрема друкована продукція, яка направлена на дискредитацію мажоритарних кандидатів.
Однак від політичного бруду, що ллється рікою під час виборів, може постраждати не тільки репутація та туристична привабливість Чернігова. На думку експертів, під загрозою й чернігівська громада.
"Коли поливають брудом те, що вже робилося, у свідомості людей зароджується розчарування, недовіра, комплекс меншовартості. Коли твердять, що в Чернігові все погано, який патріотизм ми виховуємо? Яку гордість за власне місто? - наголошує інший кандидат у народні депутати психолог Віктор Мозговий. - Чорні піар-технології приводять до агресії, соціальної напруги, розколу суспільства. Цей негатив потім буде лежати на чернігівській громаді. Тільки той, хто не може нічого показати реальними своїми справами, використовує простіший шлях - обливає брудом іншого. Не можна цього допускати. Сутність опозиції має бути не в цьому, а в тому, щоб запропонувати конструктивні ідеї розвитку, що мають бути вище, краще, цікавіше, ніж те, що пропонує влада.
Учасники зустрічі також наголосили, що в умовах виборчих баталій дуже важливо, щоб чернігівці не дозволяли політикам налаштовувати їх один проти одного. Адже більшість політиків і технологів роз'їдуться вже 29 жовтня, а нам ще жити у цьому місті, дивитися один одному в очі, подавати руки.
Останні новини Чернігівщини
Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59
Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.
Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28
Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.
Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07
Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».