Одягнемо Чернігів у вишиванки!
Одягай вишиванку, віночок або будь-який елемент національного костюму, приходь о 16-й на День незалежності до скверу ім. М. Попудренка та стань частиною грандіозного свята української символіки!
На патріотичних народних гуляннях з ініціативи фонду «Майбутнє Чернігова» знайдуться забави для всієї родини. Дітвора позмагається у конкурсі «Маленькі українка та українець», а батьки покажуть, хто краще знає народної пісні та танці, українські вірші та гуморески. Кожен гість у народному костюмі стане учасником лотереї. Подарунки обов’язково знайдуть і власників найкращого національного вбрання та українського рушника. Справжнє українське свято, звичайно, не обійдеться без традиційних частувань, веселих змагань та безлічі сюрпризів для справжніх патріотів.
Приходь на народне свято!
Ти - українець, святкуй по-українськи!
PR
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.