Атрошенко: благодійність з відстрочкою
Цікавий метод агітації застосовують в кандидата –самовисуванця по 206 виборчому округу Владислава Атрошенка – подарунки кандидат дарує з відстрочкою.
Так зараз йде масована інформаційна хвиля про придбання цим кандидатом 5машин швидких допомог для колективу чернігівської швидкої допомоги.
Проте, як з’ясувалося, самі подарунки медики отримають 29 жовтня – вже після дня голосування. Про це повідомляють довготермінові спостерігачі за виборчим процесом на Чернігівщині ЧОЦ «Ініціатива»
Таким чином, очевидно, в штабі кандидата вирішили убезпечитися від юридичного переслідування щодо підкупу виборців. Виходить, що є привід для вдалого піару, і юридично все чисто.
Нагадаємо, що саме від імені Владислава Атрошенка до моменту офіційного початку виборів була розгорнута широка кампанія по наданню матеріальної допомоги виборцям 206 округу
ЧОЦ "Ініціатива"
http://pik.cn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=8971&Itemid=2
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.