На Чернігівщині більше 92% пенсіонерів з 1 березня отримають підвищені виплати
З 1 березня пенсії, призначені на загальних підставах, будуть підвищені у зв’язку із зростанням середньої заробітної плати в Україні (у 2018 році порівняно з 2017-м) та з урахуванням рівня інфляції минулого року.
— Як наголошує Президент України Петро Порошенко, мова йде не про одноразову акцію, а про збільшення пенсійних виплат: індексація здійснюватиметься щороку автоматично. Тобто без додаткового звернення громадян. Зокрема, на Чернігівщині пенсії зростуть у 290,3 тисячі осіб. Якщо внаслідок перерахунку розмір підвищення не досягає ста гривень, встановлюється доплата, якої не вистачає до цієї суми, — коментує начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.
Варто зазначити, що в межах проведення перерахунку виплат для осіб, які отримують пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», мають повний страховий стаж ( чоловіки — 35/25 років, жінки — 30/20 років), а також розмір виплат на 1 березня цього року не перевищує мінімальної пенсії за віком (1669,2 гривні), встановлюється одноразова доплата — 2410,17 гривні. Її громадяни отримають рівними частинами одночасно з виплатою пенсії за березень та квітень 2019 року (відповідно 1205,09 гривні в березні та 1205,08 гривні — у квітні).
За інформацією Головного управлінняПенсійного фонду України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.