Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 13:13:27

Спірні питання щодо будівництва мають враховувати інтереси містян і вирішуватись шляхом діалогу

28.08.2018   14:13

Минулого тижня під час сесії Чернігівської міської ради до Владислава Атрошенка звернулись жителі багатоповерхівки по вул.Рокоссовського, 2. На їх думку, забудовник, який зводить будинок на розі вул.Шевченка – Рокоссовського, облаштовує допоміжні об’єкти інфраструктури на території, що належить їх кооперативному будинку.

Як і обіцяв міський голова, зустріч представників жителів та забудовника, відповідних служб та управлінь Чернігівської міської ради, відбулась у понеділок, 27 серпня.

Представники забудовника пояснили, що наступна черга будівництва, а також стоянки для авто, які тут облаштують, не вийдуть за межі ділянки, яка відведена для будівництва. Втім жителі стверджують: новий будинок обнесуть парканом, займуть їх стоянку для авто, чим фактично створять незручності для заїзду транспорту, швидкої.

Щодо спірної території, яка у свій час використовувалася для обслуговування будинку по вул. Рокоссовського, 2 і яка кілька років тому була включена до меж ділянки, відведеної для новобудови, то вирішено в подальшому уточнити її межі. І, за пропозицією чернігівського міського голови, спробувати розділити її. У такому випадку, жителі будинку мають усвідомити: за цю землю доведеться сплачувати земельний податок.

Одночасно на вимогу міського голови, проектант та забудовник спільно з жителями мають виробити спільний план для благоустрою спірних територій і представити візуалізацію варіантів цього рішення.

За два тижні - орієнтовно 10 вересня - відбудеться наступна зустріч, до якої жителі та забудовник за участі міських служб, мають виробити спільні рішення та пропозиції.

«Тут немає ніякого конфлікту. Обидвом сторонам потрібно просто більше спілкуватись, шукаючи спільне рішення», - наголошує Владислав Атрошенко.

Що стосується тимчасових споруд, які задіяні в будівництві і які розташовуються на прибудинкових територіях сусідньої багатоповерхівки, то їх приберуть після завершення робіт. А щодо розміщення об’єктів інфраструктури для подальшого обслуговування будинку, то для їх розміщення потрібно шукати спільне рішення.

«Вимагаю від забудовників проявляти більшу повагу до міста. Вже на етапі проектування будівництва планувати і будинки, і допоміжну інфраструктуру так, щоб не заважати жителям сусідніх будинків і не створювати незручності для руху транспорту. З іншого боку, Чернігів повинен і буде розбудовуватися, розвиватись. А будь-яке будівництво – це незручності. І це теж потрібно розуміти», - вважає Владислав Атрошенко,

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.