Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 квітня, 04:59:13

ДФРР-2018: 47 проектів направлять на розгляд до Мінрегіону

20.01.2018   09:01Агенцiя

Таке рішення прийняли учасники регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

Не обійшлося і без дискусії при затвердженні рейтингового списку. Адже із 422 поданих ініціатив обрано всього 47, зважаючи на цьогорічний ліміт коштів - 115,7 мільйона гривень.

Були нарікання учасників засідання і на прозорість голосування та його об’єктивність.

- Проаналізувавши оцінки членів комісії, дійсно, можемо говорити про не зовсім об’єктивне оцінювання. Навіть є випадки 100 балів або 0 там, де це не можливо. Все ж, середній узагальнений бал є більш менш реальним. Звертаю вашу увагу, що основним фільтром оцінки проектів є Мінрегіон: ті проекти, які не відповідають основним критеріям, будуть відхилені, - акцентувала в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Юлія Свириденко.

Серед розглянутих питань - перехідні проекти. Комісія вирішила направити кошти ДФРР у сумі понад 25 мільйонів гривень на два проекти, реалізація яких має закінчитися цього року. Це реконструкція стадіону «Юність» у Чернігові та капітальний ремонт покрівлі школи № 2 у Ріпках.

Також в.о. першого заступника голови ОДА поінформувала присутніх про використання коштів ДФРР у 2017 році. Так, для Чернігівської області минулого року виділено 112, 553 мільйона гривень, з них освоєно - 111,75 мільйона (99,3% - другий показник по Україні). До державного бюджету повернуто 807 тисяч гривень. Детальніше - у прямій мові Юлія Свириденко:


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини