Куликівська районна рада та Кіптівська сільська рада серед переможців конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" 2017 року
За словами організаторів конкурсу проекти громад, що з року в рік подаються на конкурс, стають усе цікавішими і незвичними. Місцеве самоврядування, отримавши в ході децентралізації більше свободи, більше ресурсів, демонструє, що може підходити до проблем творчо і ефективно їх вирішувати.

У 2017 році в рамках Конкурсу відзначено 29 органів місцевого самоврядування, з них 10 об’єднаних територіальних громад, дві обласні ради, три районні ради, вісім міських, чотири сільські та дві селищні ради.
За темою «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування» визначено 12 фіналістів. Куликівська районна рада отримала спеціальну відзнаку за кращу практику "Роль органу місцевого самоврядування в об’єднанні громади з метою забезпечення стабільного розвитку та процвітання території" в цій темі.
За темою «Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах» — 14 фіналістів. Кіптівська селищна рада зайняла у цій номінації ІІІ місце за практику "Інтегрована система забезпечення соціальних послуг у Кіптівській об’єднаній територіальній громаді - взірець для наслідування".
Також було відзначено 3 фіналістів за темою «Співробітництво територіальних громад».
Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» вперше було проведено у 2014 році. За чотири роки відзначено 108 практик.
Конкурс організовується Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).